Baylas Hakkında

Baylas Hakkında

Ekip liderinin 2008 yılında kurmaya karar verdiği bu ekip bu gün 4 yaşında ve hızla büyümeye devam ediyor.

Başta sadece sanal ortamda büyümeye yönelik projelerle bu işe başladık. Sonrasında ise kurumsal web sitesi tasarımına başlayıp portföyümüzü daha da arttırdır ve seçkin referanslarla kaliteli projelere imza attık. Çalıştığımız bu seçkin firmaların sadece web sitelerini yapmakla kalmayıp her konuda desteğimize başvurmaları sonucu ekibimize farklı alanlarda uzman arkadaşlarımızı da davet ettik. Seçkin müşterilerimiz ve kaliteli ekibimiz ile Bilişim ve Teknoloji adı altında bulunan tüm dallara hizmet vermeye başladık. Her geçen gün bilgi portföyümüzü genişletiyoruz ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Baylas Hakkında

Ekip içersinde kendimizi 6 alana ayırarak daha düzenli ve başarılı çalışma yolunda ilerliyoruz. Web Tasarım ve Programlama, Bilişim Danışmanlığı ve Destek, Teknoloji Danışmanlığı ve Destek, Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Proje, Alan Adı Tescil ve Marka Tescil İşlemleri, Ticari Otomasyon Sistemleri Danışmanlığı şeklinde ekip içinde gruplara ayrılarak sizlere daha iyi hizmet veriyoruz.

Yönetim Ekibimiz

Bu ekibi ilk topladığım günden beri aynı iş şevki ve aynı güç ile ilerliyoruz. Asla pes etmedik ve etmeyi de düşünmüyoruz.

Soner ÇABUK - Firmamızın CEO'su

Bu ekibin liderine aşık olduğum günden beri aralıksız çalışıyoruz ve hiç bir zaman şikayet etmedim ve pes etmedim. Bu ekipteki pozitif güç hiçkimsede olamaz.

Dilek YILDIZ - Pazarlama Direktörü